Kaymakamımız Mehmet TUNÇ başkanlığında, İlçe Belediye Başkanı Süleyman AKSOY, İlçe İdare Şube Başkanları, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı, Yiğitler Mahalle Muhtarı ve Yiğitler Mahalle Sakinlerinin katılımlarıyla  İlçemizde ve mahallelerde doğrudan vatandaşlarımızın istek,talep, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla  Yiğitler Mahallesinde 07/03/2018 tarihinde Halk Toplantısı icra edildi.

    Toplantıda söz alan vatandaşlarımız talep ve şikayetlerini dile getirirken, Kaymakamımız, "Aylık bazda mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz toplantılar devlet ile milleti bütünleştirmek adına yapılmaktadır. Kurum amirlerimiz ile birlikte sorularınıza cevap oluşturmak için buradayız." dedi.

        İlçe Jandarma Komutanı, kimlik bildirim sistemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Evini günü birlik kiraya veren vatandaşlarımızın da mutlaka kimlik bildirim sistemine dahil olmaları gerektiğini ifade etti. Suçlu veya suça meyilli şahısların yakalanması, huzur ve güven ortamının sağlanması açısından kimlik bildirim sisteminin önemini vurguladı. Kaymakamımız, haksız kazancın önüne geçilmesi amacıyla, geçen sezon kesilen idari para cezalarının bu sezonda tekrar etmemesi için pansiyonculuk işi ile ilgilenen vatandaşlarımızın mutlaka kimlik bildirim sistemine kayıt yaptırmaları gerektiğini ifade etti.